Для тернопільських семінаристів пролунав перший дзвоник

Новий академічний рік розпочався не лише для світських навчальних закладів Тернопільщини, але й для закладів духовної освіти.

Так, у стінах Вищої духовної семінарії ім. патріарха Йосипа Сліпого Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ відбулися урочистості з нагоди початку навчання.

Святкування розпочалося з Божественної Архиєрейської Літургії, яку очолив архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. Владиці співслужили єпарх Кам’янець-Подільський Іван Кулик та владика Йосафат Говера, Екзарх Луцький, а також ректор семінарії о. Іван Римар та викладачі і студенти семінарії.

Наприкінці Богослужіння владика Василій звернувся до студентів із словом настанови, ревно ставитися до навчання, сумлінно виконувати обов’язки і стати добрими святими священниками.

Також Його Високопреосвященство звернувся до батьків, яких закликав до ревної молитви щоб їхні сини стали добрими душпастирями.

Студенти 1-го курсу урочисто перед своїми батьками, гостями, настоятелями та владиками склали Обіцянку семінариста, якою зобов’язалися шанувати правила та традиції цього духовного навчального закладу.


Джерело | МЖЦ "Зарваниця"

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська