До червоної зони потрапили нові області, який колір має Тернопільщина

З 9 квітня у Запорізькій та Хмельницькій областях запроваджують “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Наразі “червона” зона карантинних обмежень діє у 10 регіонах України. З 9 квітня – у 12-ти.

Відповідне рішення 7 квітня ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає міністр Кабміну Олег Немчінов.

Нагадаємо, що у “червоній” зоні діють жорсткі обмеження, як під час січневого локдауну: заборонено працювати закладам харчування, розважальним закладам, ТРЦ, кінотеатрам, театрам, закладам освіти (крім дитячих садочків і перших класів у школах), спортзалам, ринкам. Можуть працювати банки, аптеки, заправки, ветеринарні магазини, усі продовольчі магазини.

Тернопільська область, як і раніше, перебуває у “помаранчевій” карантинній зоні. Вона встановлюється після жовтої та свідчить про ускладнення епідемічної ситуації, а ще – сигналізує про небезпеку наближення до “червоного” рівня небезпеки. З переліком обмежень та заборон, що встановлені для “помаранчевої” зони, можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що від сьогодні, 8 квітня, на території Тернопільської громади починають діяти додаткові карантинні обмеження.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська