До Дня міста мерія Тернополя оголосила конкурс відеороликів

28 серпня Тернопіль святкуватиме 480-у річницю від дня заснування. З нагоди цієї події Тернопільська міська рада  оголосила конкурс відеороликів «Мій Тернопіль. 480».

Взяти участь у ньому можна взяти одноосібно, або ж творчим колективом, студією чи компанією.

Свою відео роботу необхідно завантажити на YouTube канал, посилання  надіслати до оргкомітету Конкурсу на ел.адресу: ctdmy@ukr.net із зазначенням теми листа «На конкурс відеороликів» та заповнити заявку за відповідною формою.

Відеоролики подаються у форматах: AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4 з роздільною здатністю не менше 720 х 480. Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 4 хвилини. На початку ролика слід вказати його назву й відомості про автора (авторів): ім’я, прізвище, назву організації.

Конкурс передбачає три етапи:

І етап – подання учасником/ учасниками заявок та розміщення відеороликів на YouTube каналі: 20-24 липня 2020 року; посилання з YouTube необхідно надіслати

ІІ етап – онлайн голосування на Facebook сторінці Тернопіль 480, створеній організаторами Конкурсу та оцінка відеороликів членами журі: 1-10 серпня 2020 року.

IІІ етап – визначення та нагородження переможців Конкурсу.

Переможців Конкурсу визначатимуть шляхом сумарної оцінки членів журі та онлайнового голосування .

Онлайн голосування відбуватиметься із 1 по 10 серпня 2020 року включно на офіційній сторінці  Facebook  «Тернопіль.480».

Учасники конкурсу отримають дипломи та відзнаки Тернопільської міської ради.

Детально ознайомитися про з положенням  Конкурсу можна за посиланням https://bit.ly/2XajTZE

Як повідомляла “обласТь, ЯК ТЕРНОПІЛЬ ВІДЗНАЧАТИМЕ ДЕНЬ МІСТА


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська