До кінця року в Тернополі облаштують 5 зупинок громадського транспорту

Впродовж 2020 року у Тернополі вже облаштували сім зупинок громадського транспорту, а до кінця року свій зовнішній вигляд змінять ще п’ять зупинок.

«Облаштування нових зупинок громадського транспорту дасть можливість тернополянам чекати на транспорт у комфортних умовах, незважаючи ні на дощ, ні на сніг. Саме тому ми докладаємо усіх зусиль, аби якомога швидше завершити заплановані облаштування зупинок», – зазначив міський голова Сергій Надал.

У мерії уточнили, що до кінця 2020 року заплановано виконати роботи з влаштування навісів на зупинках громадського транспорту за адресами: зупинка «Технічний університет» на вул. Руській; зупинка «вул. Лук’яновича» (у районі примикання до вул. Бродівська); зупинка «Центр» на вул. Руській; зупинка «вул. Поліська» на вул. Бродівській, роботи на якій планується завершити до середини жовтня; «вул. Золотогірська» (від центру) на вул. Золотогірській.

Загалом з 2015 року у Тернополі було влаштовано 31 нову зупинку громадського транспорту.

 

о.р.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська