До першого класу – в електронну чергу

З 1 березня у Тернополі розпочинають роботу онлайн-сервіси запису дітей у школи та в позашкільні навчальні заклади (гуртки, секції, на відділи музичних та художніх шкіл, ДЮСШ). Працюватиме електронна реєстрація для запису дітей до цих установ на основі технології Blockchain, яка унеможливлює зміни чи видалення черг. Тож сервіс дасть можливість тернополянам прозоро користуватися правом черги на зарахування у вибрану освітню установу.

Як розповідає міський голова Сергій Надал, запуск нових сервісів у Тернополі – це послідовна робота міської ради в рамках «Концепції електронного урядування». «Це лише один із послідовних кроків до перетворення Тернополя на Smart City, – зазначає очільник Тернополя. – До системи вже підключені всі школи нашої громади, а також 13 закладів зі сфери мистецтва, спорту та тих установ, які підпорядковані управлінню освіти і науки. Серед переваг нової системи –незмінність внесених даних, прозорість і відкритість у прийнятті рішень на зарахування в освітні установи. Також це зручно для батьків, адже подати заявку на зарахування дитини в заклад батьки можуть самостійно з дому в будь-який час».

Для того аби зарахувати дитину до 1 класу один із батьків має зареєструється на порталі https://school.bloqly.com/#, внести дані дитини, обирати школу за місцем проживання. Впродовж 10-ти робочих днів принести заяву на зарахування у вибраний заклад та перелік документів, необхідний для зарахування. Потім на електронну пошту прийде підтвердження.

Як повідомляють на сайті Тернопільської міської ради, право на першочергове зарахування мають: діти, місце проживання яких закріплене за територією обслуговування; діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за наявності); діти працівників цього закладу освіти й ті, які є братами або сестрами учнів цього закладу. За наявності вільних місць до 15 червня зараховуватимуть інших дітей, які зареєстровані на території громади, відповідно до черги. Після 15 червня на вільні місця зараховуватимуть дітей з інших населених пунктів. Аналогічно система працює для зарахування дітей у позашкільні заклади.

Детальнішу інформацію про зарахування, інструкції та роз’яснення оприлюднять на сайті Тернопільської міської ради найближчими днями.

Інфографіка з сайту Тернопільської міськради

Фото з відкритих джерел


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська