До Тернопільщини приїхав президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом приїхав до Тернополя. Спершу глава держави оглянув стан ремонтних робіт на автошляху міжнародного значення М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, зокрема поблизу смт Дружба.

Як наголосив Володимир Зеленський, у 2020 році Україна залучає на дорожні роботи рекордні 112 млрд грн. Загалом, у рамках національного проєкту «Велике будівництво» планується відремонтувати більш як 6500 км доріг.

Так, в рамках проєкту «Велике будівництво» цьогоріч на Тернопільщині відбулося наймасштабніше оновлення доріг. На деяких ділянках це перший ремонт за 30 років.

«Цього року ми маємо амбітні плани — відремонтувати рекордну протяжність державних доріг на Тернопільщині. А саме – 162 км доріг державного значення, та ще 76,8 км місцевого. Вперше за кілька десятків років повністю ремонтують напрям Тернопіль – Заліщики, дорогу у місті Ланівці, завершують маршрут Тернопіль – кордон з Рівненщиною. Особливу увагу ми приділяємо і якості виконання робіт», – зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

До слова, автошлях М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече перетинає з півночі на південь усю Тернопільську область. Це пріоритетний об’єкт програми «Велике будівництво», який ремонтують у трьох областях: Тернопільській, Волинській та Чернівецькій. Оновлюють загалом 278,7 кілометра.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська