До уваги підприємців, які здійснюють торгівлю дитячими товарами та товарами для породіль

Управління соціальної політики Тернопільської міської ради запрошує торгові мережі та підприємців, які здійснюють торгівлю дитячими товарами та товарами для породіль, приєднатися до реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 року №744, з 1 вересня 2020 року розпочато прийом документів на виплату грошової компенсації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Виплачується грошова компенсація у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк «ПриватБанк» на підставі укладеного між Мінсоцполітики та уповноваженим банком договору про взаємодію.

Грошова компенсація може бути використана виключно на для придбання дитячих товарів та товарів для породіль у торгових мережах, які приєднаються до договору з реалізації даного проекту.

Із взірцем Договору про співпрацю в рамках реалізації пілотного проекту Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” у 2020-2021 роках можна ознайомитися за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html.

За додатковою інформацією просимо звертатися в управління соціальної політики Тернопільської міської ради за тел.: (0352) 23-63-36.

 


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська