Дорожники ремонтують останні 20 км автошляху М–19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече в області

Дорожники ремонтують останні 20 км автошляху М–19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече в області.

Ділянка М–19, що проходить через село Свидова Чортківського району, вже має один шар асфальтобетону по всій ширині дороги. Через певний час дорожники будуть влаштовувати пішохідні доріжки та вкладати бордюри, а також встановлювати освітлення. Зараз на черзі влаштування першого шару асфальтобетону в смт. Товсте Заліщицького району.

Ресайклери, що проводять регенерацію основи дорожнього полотна, вже працюють на розі автошляхів М–19 та Р–24 неподалік с. Бересток Заліщицького району. А фрезерування вже досягло села Торське Заліщицького району.

«Траса М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече – ключовий об’єкт «Великого будівництва» у цьому році. Дорога є найдовшою транспортною артерією регіону і перетинає його з півночі на південь. Крім того, це частина європейського коридору Е-85. Цього року ми оновили 145 км цієї траси. А загалом, на Тернопільщині у цьому році на Тернопільщині оновлюємо 162,1 км автошляхів державного значення. Це вдесятеро більше, ніж минулого року. Дуже сподіваємося, це ми не будемо зупинятися на досягнутому. А наступного року буде ще більше відремонтовано доріг», – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська