Дорожники Тернопільщини готові до осінньо-зимового періоду 2021 – 2022

З метою забезпечення стабільної роботи дорожньо-транспортної галузі в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років підприємствами, що забезпечують експлуатаційне утримання доріг державного та місцевого значення, підготовлено понад 9 тис. тонн технічної солі та понад 17 тис. тонн піску. Про це повідомив в.о. начальника управління розвитку інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської облдержадміністрації Михайло Олійник.
Для створення снігозахисту відремонтовано понад 1200 захисних щитів.
“Під час осінньо-зимового періоду 2021 – 2022 років планується залучити понад 276 одиниць техніки. Варто відзначити, що частина техніки на цей час залучена на проведенні будівельно-ремонтних робіт на дорогах державного значення”, – розповів Михайло Олійник.
Для інформування водіїв про небезпеку в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років буде підготовлено 1050 комплектів дорожніх знаків. Також після аналізу тогорічної ситуації були внесені певні корективи у роботі на цей рік.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська