Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Двох військовослужбовців нагородили нагрудним знаком «Золотий Хрест»

Кавун Олег Володимирович та Миколаїшин Мирослав Михайлович з Копичинців відзначені почесним нагрудним знаком “Золотий Хрест” від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Ця нагорода – це свідчення їх важкої праці, жертовності та самовідданого служіння Батьківщині, наголошують у Копичинецькій міській раді.

Кавун Олег Володимирович – старший лейтенант. Народився в м. Копичинці. Має військовий досвід також з 2014-2015 рр. Неодноразово брав участь у важливих військових діях на сході України. Користується авторитетом у колег та командування.

Миколаїшин Мирослав Михайлович – зам. командира взводу, головний сержант. Народився в м. Копичинці. 27 лютого 2022 року приїхав з Італії добровольцем. У день сержанта був після поранення у госпіталі де дізнався про нагородження його Головнокомандувачем Збройних Сил України В. Залужним.


Мітки: ,

Джерело | Сорока

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська