Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Двоє жителів Тернопільської громади вимагали у військового 6 тисяч доларів за уникнення поїздки на фронт.

   Знайомі старшого лейтенанта однієї із військових частин і за сумісництвом депутата територіальної громади, та жителя Тернополя запевняли, що мають друзів серед керівного складу РТЦК і проблем із виготовленням документів не буде. Чоловіків затримали під час отримання коштів, – розповіли в Головному управлінні Нацполіції Тернопільщини.

«Чоловіки запропонували військовослужбовцю, який працював у роті охорони Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, уникнути поїздки в зону бойових дій. Фігурантам справи повідомили про підозру за 2 частиною і 28 статті Кримінального кодексу – вчинення кримінального правопорушення групою осіб за попередньою змовою та за 2 частиною 369-2 статті – зловживання впливом. Їх можуть позбавити волі до 5 років», – розповіли поліцейські.

Слідчі поліції зібрали достатню кількість доказів щодо діяльності чоловіків, завершили досудове розслідування, а матеріали з обвинувальним актом скерували до суду.

Діяльність групи документували оперативники Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки, управління стратегічних розслідувань, слідчі та представники Департаменту військової контррозвідки СБУ. Процесуальне керівництво здійснювала Тернопільська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.


Мітки: , ,

Джерело | TeNews

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська