Директор та вчителі однієї зі шкіл у Тернополі ініціювали цікавий аукціон

Директор та вчителі тернопільської школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука ініціювали цікавий аукціон, аби поповнити бюджет навчального закладу.

Процесом виготовлення, відзнятим на відео, поділився у фейсбуці директор школи Олександр Остапчук.

“Минулого тижня ми виставили на продаж для поповнення шкільного бюджету оригінальну парту з Бельгії, за якою навчався учень, який згодом став професором. Дякуємо п. Ігорю М., за добре і щире серце. Він купив парту і стільчик за 6 500 грн.
А тепер виставляємо ЛОТ№2: Мило ручної роботи “Шістюля” (назва від сім’ї Гандзоли М.В.) Щоб ви переконалися, що мило виготовляємо самі – надаємо відео про процес. Ціна – за домовленістю. Будьте здорові з нашим милом “Шістюля”, – йдеться у його дописі.

Друзі! Минулого тижня ми виставили на продаж для поповнення шкільного бюджету оригінальну парту з Бельгії, за якою навчався учень, який згодом став професором. Дякуємо п.Ігорю М., за добре і щире серце. Він купив парту і стільчик за 6500грн. А тепер виставляємо ЛОТ№2: Мило ручної роботи "Шістюля"(назва від сім'ї Гандзоли М.В.) Щоб ви переконалися, що мило виготовляємо самі – надаємо відео про процес. Ціна – за домовленістю. Будьте здорові з нашим милом "Шістюля"!

Опубліковано Олександром Остапчуком Четвер, 23 липня 2020 р.

Виручені кошти тернопільські освітяни планують витратити на завершення накриття спортивного майданчика.

“Різних “фантазерів” просимо не писати, що школа продає меблі. Наголошуємо: це невеличкий аукціон (щирий, добрий, веселий, можливо, прибутковий)”, – пояснює Олександр Остапчук.

Як повідомляла “обласТь”, ШКОЛЯРІ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗАОЧНОГО КОНКУРСУ (ФОТО)


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська