ECOlympic завітав до переможців обласного фіналу «Олімпійського лелеченя» у Козову

Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab за напрямком «ECOlympic» було реалізовано в Козівській державній гімназії імені В. Герети. Такий проєкт було започатковано цього року відповідно до програми Міжнародного Олімпійського комітету «Юні лідери змін МОК». Захід у навчальному закладі пройшов під керівництвом вчителя фізичної культури Оксани Юрків. Оскільки команда переможців цьогорічного обласного фіналу «Олімпійського лелеченя» не лише любить спорт, а й бореться за чисте довкілля, то учні вирішили зібрати сміття та поприбирати свій спортивний майданчик.

Долучилися до акції також заступник голови НОК України в Тернопільській області Віталій Ігнатенко, голова районного осередку Мирон Бакалець, директор гімназії Михайло Грубий, стипендіат НОК Іванна Попадюк, вчителі та учні інших класів.

Також при такій нагоді команді було вручено комплект червоних футболок «Олімпійське лелеченя», які за певних обставин не встигли доїхати на змагання. Всі учасники були щиро раді такому заходу, за участь вони отримали сертифікати та символічні подарунки від Національного олімпійського комітету України.


Джерело | управління фізичної культури та спорту ТОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська