Фахівці Держпродспоживслужби Збаразького району продовжують перевіряти об’єкти щодо дотримання умов карантину

З метою  виконання чинного законодавства, постанов КМУ, доручень  та вказівок Держпродспоживслужби, Збаразьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області здійснює контроль за виконанням протиепідемічних вимог та обмежень під час дії посиленого карантину,що встановлений в державі 00.00 8 січня 2021 року до 00.00 год  25 січня 2021 року.

Так в Збаразькому районі в період  локдауну  з 08 січня до 18 січня 2021  всього перевірено 123 об’єкти на 15 об’єктах виявлено порушення, спільно  з поліцією складено 13 протоколів за ст.42, 443 КУпАП.

Робота з нагляду за дотриманням суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування  карантину продовжується.

Вкотре наголошуємо для суб’єктів господарювання та громадян:

  • не допускайте до перевірок осіб, котрі не представили вам необхідні документи, направлення на планову та позапланову перевірку або наказ та службові посвідчення, що засвідчує посадову особу, стережіться  шахраїв:
  • щоб отримати консультацію або повідомити про порушення протиепідемічних правил – звертайтесь до Збаразького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби за тел..2-10-52, 0986675567.

Джерело | ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська