Голова облради на Тернопільщині розповів, яке медобладнання отримає нове інфекційне відділення

 На базі Тернопільського регіонального фтизіопульмонологічного медичного центру облаштували інфекційне відділення.

Тут є дев’ять реанімаційних ліжок та 80 місць для хворих на CОVID-19. Центр готовий для прийому хворих з патологією легень, у яких підтверджений діагноз коронавірусної інфекції важкої або середньої форми.

“Ми змогли облаштувати це відділення у найкоротший термін. Оснастили його необхідним обладнанням, шістьма апаратами штучної вентиляції легень, медикаментами, які закупили на 500 тисяч гривень з обласного бюджету, та засобами захисту для лікарів, – повідомив голова обласної ради Віктор Овчарук у своєму профілі на фейсбуці. – Невдовзі у відділення надійдуть ще шість апаратів ШВЛ та шість кардіомоніторів, придбаних за кошти обласного бюджету. Додатково, 200 тисяч гривень, які ми спрямували на сесії, також передбачені на придбання необхідних засобів захисту”.

“Це, власне, старт створення повноцінного обласного інфекційного відділення на базі фтизіоопульмонологічного центру-закладу охорони здоров’я Тернопільської обласної ради. Кошти з державного бюджету, а саме 33 млн. грн, за якими звернулися до кабміну, ще не виділили, тому ми почали роботу власними силами”, – розповів очільник обласної ради.

Фото з посту у фейсбуці.


Мітки: , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська