Голова ОДА на Тернопільщині не пустив на засідання штабу народного депутата

Народного обранця з Тернопільщини Івана Чайківського не допустив на засідання оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесеню та поширенню COVID-19 новопризначений голова Володимир Труш.

Про це Іван Чайківський повідомив у своєму профілі в інстаграмі.

Два останні дні разом з помічниками об’їхав ті лікарні, які в першу чергу будуть приймати удар хвороби, консультувався з лікарями і провідними спеціалістами. Розуміючи реальний стан справ як медицини, так і всієї області щодо організації відповідних заходів, відчував своїм обов’язком поділитися цією інформацією та своїми думками з членами штабу протидії епідемії коронавірусу в Тернопільській області. Але на засідання мене не було допущено, хоча того прямо вимагає Закон України “Про статус народного депутата України”. З першої хвилини, новопризначений голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш попросив покинути приміщення під надуманою ним причиною: ніби то я можу нести інфекційну загрозу присутнім, бо на вірус Covid-19 захворів інший народний депутат”, – написав Іван Чайківський.

Народний депутат стверджує, що за 2 години до цього мав робочу зустріч з голово ОДА та його майбутніми заступниками в кабінеті голови і на той момент  претензій щодо стану здоров’я Чайківського в Труша не було.

Хочу заявити публічно: з інфікованим депутатом Сергієм Шаховим я не контактував, за кордоном останні 3 місяці не перебував, в списку контактних з паном Шаховим осіб, складеного МОЗ, не перебуваю. Більше того, вчора мені було відмовлено в тестуванні на вірус Covid-19 в державній установі “Тернопільський обласний лабораторний центр” МОЗ України, який очолює Оксана Чайчук, яка була присутня на засіданні і яку обрали керівником меншого штабу, через відсутність у мене симптомів та через відсутність мого прямого контакту з паном Шаховим. Прикро, коли голова однієї з найбідніших областей відмовляється від допомоги народних депутатів в час епідемії“, –  резюмував Іван Чайківський.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська