Голова одного з міст Тернопільщини закликав підлеглих покращити комунікацію з громадськістю

Чортківський міський голова Володимир Шматько закликав підлеглих – керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних установ, підприємств та організацій, покращити комунікацію з громадськістю.

«Володимир Шматько наголосив на необхідності максимальної відкритості роботи кожної установи через постійне звітування про події та процеси, що відбуваються в конкретній установі, через власні канали комунікації, а також через сайт та Facebook-сторінку Чортківської міської ради», – розповіли в мерії.

Такі новації мають на меті доносити до людей інформацію про роботу комунальних установ, особливо лікувальних закладів, використання коштів на їх функціонування, ремонт, облаштування, а також отримання зворотної інформації від мешканців громади щодо якості надання послуг, їх повноти, корисності та потрібності, тобто налагодження якісної комунікації між людьми і керівництвом громади.


Джерело | Чортківська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська