Голова Тернопільської облради пояснив, чому депутати виділили 10 мільйонів гривень для облдержадміністрації

Голова облради Віктор Овчарук в ефірі програми “Тема дня” на Суспільному телебаченні розказав про виділення додаткового фінансування у розмірі 10-ти мільйонів гривень на апарат ТОДА.

“Це питання було неочікуване для депутатів обласної ради. Адже при формуванні бюджету на 2020 рік депутати ставили питання перед обласною державної адміністарцією про те, чи всі районні бюджети збалансовані, чи в нас достатньо коштів, нам розповідали, – однозначно так. Тому, коли ми почули про це вчора, було багато суперечностей та запитань. Ці гроші підуть на покриття заборгованості по заробітній платі працівникам райдержадміністрацій.  Я дякую депутатському корпусу обласної ради за роботу в таких умовах й розуміння. Бо через недолуге управління попереднього керівництва ОДА, невчасне проведення реформи оптимізації органів виконавчої влади страждають люди, які мають родини, сім’ї. Ми не маємо права не оплатити цим людям заробітньої плати. Тому ми спрямували 10 мільйонів гривень на покриття цієї заборгованості”, – пояснив Віктор Овчарук.

Нагадаємо, що на засіданні сесії Тернопільської обласної ради, депутати поставили на голосування проект щодо виділення додаткового фінансування у розмірі 10-ти мільйонів гривень на апарат ТОДА.

З першої спроби депутати не проголосували за даний проект.

Тема дня – Зміни до обласного бюджету через поширення коронавірусу

Опубліковано Суспільне Тернопіль Вівторок, 14 квітня 2020 р.


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська