Голова Тернопільської ОДА привітав журналістів з професійним святом

Напередодні Дня журналіста, який щороку відзначають 6 червня, голова обласної державної адміністрації адміністрації Володимир Труш привітав з професійним святом працівників ЗМІ.

Голова ОДА висловив подяку за сумлінне виконання обов’язків в умовах епідемії коронавірусу та широке інформування громадськості про всі небезпеки Covid-19.

«Журналістика – це  не просто робота, а стиль життя. І сьогодні ви показуєте приклад справжнього патріотизму. Ви – майстри слова, які формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію. Тому людьми, які обрали для себе фах журналістики, можна тільки захоплюватися. Ви завжди тримаєте руку на пульсі життя, в будь-який час. Часто це робота у вихідні чи дні державних свят.  Завжди пам’ятайте про своє головне покликання – служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві. Бажаю, щоб ваше професійне зростання ніколи не зупинялося.  Нехай будуть світлими помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово.  Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками. Бажаю усім міцного здоров’я, натхнення й успішної реалізації всіх творчих проектів і задумів», – зазначив Володимир Труш.

  За високий професіоналізм, сприяння розвитку інформаційного простору, оперативне висвітлення подій в області, вагомий внесок у розвиток громадянського суспільства та з нагоди Дня журналіста голова обласної державної адміністрації адміністрації відзначив кращих працівників ЗМІ грамотами та цінними подарунками.

За оперативне висвітлення подій в області, високий професіоналізм та з нагоди Дня журналіста подяками голови обласної державної адміністрації відзначили  колектив телекомпанії «TV-4», колектив телеканалу «ІНТБ»,  колектив  телеканалу «Тернопіль1», колектив газети «НАШ день», колектив газети «Номер один», колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Радіо ТОН».

Нагадаємо, День журналіста – щорічне професійне свято працівників засобів масової інформації в Україні, відзначається 6 червня. Свято встановлено 25 травня 1994 року Указом Президента України  на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів. За дату святкування визначено 6 червня — день прийняття 6 червня 1994 року Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська