Голова Тернопільської ОДА сподівається на плідну роботу з облрадою

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш закликав до чесності на всіх рівнях: усі гілки влади мають працювати на результат. 

Під час третього виїзного пленарного засідання 14 сесії облради очільник краю наголосив, що важливо забути про політичні амбіції та спільно працювати для людей. «Боротьба з COVID-19 – це спільний виклик і для депутатів, і для представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Ми маємо працювати злагоджено не лише тоді, коли у двері стукає біда, а й на випередження. Попереду ще чимало роботи й лише розуміння, що нам разом розвивати область і Україну дасть позитивну динаміку, — сказав Володимир Труш. – Давайте будемо чесними один з одним”.

Він висловив сподівання, що співпраця обласної державної адміністрації з облрадою буде плідною.

Нагадаємо, 13 квітня депутати внесли зміни в обласні програми та затвердили нові. Зокрема, внесено зміни до рішення Тернопільської обласної ради від 28 листопада 2019 року № 1506 «Про обласну програму «Ветеран» на 2020-2024 роки».
Також проголосували за обласну програму підтримки функціонування профспілкової школи мистецтв на перше півріччя 2020 року, програму антитерористичних заходів у Тернопільській області на 2020 рік.


Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська