Голова Тернопільської ОДА закликав керівників громад запланувати співфінансування коштів на шкільні автобуси та оздоровлення дітей

Формування бюджетів на 2022 рік, використання державних субвенцій та вакцинальна кампанія на Тернопільщині — ключові питання наради за участі керівників територіальних громад, що відбулась сьогодні в ОДА.

Перед початком звітування і обговорень голова облдержадміністрації Володимир Труш привітав усіх присутніх та учасників на онлайн-зв’язку із Днем місцевого самоврядування.

  • Сьогоднішнє свято — це підсумок вашої щоденної роботи впродовж року, коли люди бачать результати цієї праці і гідно їх оцінюють. Бажаю вам плідної роботи, сил і наснаги! , — розпочав нараду Володимир Труш.

Під час формування бюджетів на наступний рік голова облдержадміністрації наголосив на кількох важливих аспектах.

  • Наступного року для громад області буде можливість співфінансування шкільних автобусів. Для цього варто прописати це питання в бюджеті, щоб діти комфортно добирались до шкіл. Не менш важливе оздоровлення дітей. Є кошти на відпочинок не лише в таборах Тернопільської області, але й на півдні України, в Буковелі, Трускавці. Закладайте кошти у свій бюджет, а решту покриє обласна програма. Нагадаю за субвенції на енергоносії: громади, де індекс спроможності менший коефіцієнта 0,9 мають можливість використати кошти з відшкодування і перейти в новий рік без боргів по енергоносіях, — пояснив Володимир Труш.

Директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко доповіла про ситуацію із профілактикою та поширенням COVID-19. Всього з початку вакцинації в Тернопільській області щеплено 606 357 осіб.

Щоб недопустити захворювання на Тернопільщині працює 59 пунктів вакцинації і 15 центрів масової вакцинації. Окрім цього, 47 мобільних бригад виїжджають у віддалені населені пункти.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська