Голова «Укравтодору» Олександр Кубраков проінспектував хід будівництва дороги М-19 поблизу Чорткова

Хід  будівництва дороги М-19 поблизу Чорткова проінспектував голова «Укравтодору» Олександр Кубраков 5 вересня.

 «В рамках програми «Велике будівництво» в 2020 році на Тернопільщині оновлюємо 162 км доріг державного значення, та ще 76,8 км місцевого. У верхньому шарі – вже 38 км, у нижньому – 100 км. Крім цього, що дуже важливо – активно облаштовується інфраструктура, а саме тротуари та нове освітлення. Готово 12 кілометрів пішохідних доріжок з 52. Встановлено 558 з 1817 опор для освітлення. Тобто ми не просто будуємо дорогу, а фактично ще й проводимо вздовж неї благоустрій», – розповів Олександр Кубраков.

Народна депутатка України Євгенія Кравчук зазначила, що будівництво дороги аж до кордону із Чернівецькою областю, згідно з планами, повинне закінчитись до кінця жовтня. На її думку, будівництво саме цієї дороги, яка простягається через усю область, дасть поштовх до розвитку туризму на Тернопільщині: «Дорога М-19 – це готовий туристичний маршрут. Це і сам Тернопіль, і Кременець, Вишнівець, Збараж, Теребовля, Чортків, Заліщики. У кожному місті є щось цікаве».

«Цього року ми маємо амбітні плани – відремонтувати рекордну протяжність державних доріг на Тернопільщині. Вперше за кілька десятків років повністю ремонтують напрям Тернопіль – Заліщики, дорогу у місті Ланівці, завершують маршрут Тернопіль – кордон з Рівненщиною. Особливу увагу ми приділяємо і якості виконання робіт. Адже дуже важливо, що всі роботи виконували не лише вчасно, а й якісно. Адже надійні дороги – запорука економічного розвитку області», – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Гайдук.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська