На Тернопільщині запровадили обмеження на торгівлю алкоголем

Низку обмежень запровадили на Кременеччині. Так виконавчий комітет Почаївської ради прийняв рішення заборонити продаж алкогольних напоїв і обмежити торгівлю з рук.   Про це повідомив голова громади Василь Бойко. Обмеження пов’язані із проведенням релігійних обрядів і святкуванням дня Почаївської ікони Божої Матері, яке припадає на 5 серпня. Діятимуть вони напередодні й у день свята.

“В країні війна, ми мусимо бути готові до всього. Виконуємо рішення ради оборони області й дбаємо, щоб було менше скупчення людей. Тому задля збереження життя та здоров’я громадян під час проведення релігійних обрядів та святкування дня Почаївської ікони Божої Матері забороняється продаж алкогольних напоїв, окрім закладів громадського харчування та ресторанного типу. А також забороняється здійснення торгівлі товарів з рук, лотків, автомобілів чи у будь-який інший спосіб не у стаціонарних закладах обслуговування населення без відповідного погодження з органом місцевого самоврядування”, – розповів Василь Бойко.


Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська