Тернополянка стала лауреатом “молодіжної” Премії Кабінету Міністрів

Відома громадська активістка з Тернополя Леся Голик стала лауреатом Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Відповідне Урядове розпорядження датоване 22 липням 2020 року.

Премію їй присуджено у номінації “За національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях”.

Леся Голик працює на посаді головного спеціаліста управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради. Впродовж двох каденцій очолювала Тернопільську молодіжну міську раду та була молодіжним мером Тернополя.

Також дівчина є членом Тернопільського осередку Спілки Української Молоді в Україні, Першим заступником Голови Крайової Управи СУМ в Україні.

 

о.р.


Джерело | Кабінет Міністрів України

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська