Сергій Кічула запрошує долучитися до побудови інклюзивного дитячого майданчика

Про старт проекту “Подаруй світло”, мета якого облаштувати в Тернополі інклюзивний дитячий майданчик, оголосив у своєму профілі на фейсбуку підприємець і громадський активіст Сергій Кічула.

“Створюючи такий майданчик, ми створюємо простір, де здорові діти вчаться правильній комунікації з дітьми з інвалідністю й не існує соціального розмежування. Таким чином, створюючи особливий ігровий простір на дитячому майданчику, де можуть гратися разом всі діти, ми створюємо відкрите й толерантне суспільство”, – йдеться у повідомленні.

Цей об”єкт планують розмістити на території Тернопільського Благодійного фонду «Карітас», що по вул. Замонастирська, 1. У теплу пору року на інклюзивному майданчику зможе гратися й відпочивати майже 30 дітей одночасно. Вартість проекту – 800 000 грн.

У відеозаписі  Сергій Кічула нагадав про проекти, які спільно вдалося реалізувати раніше https://www.facebook.com/sergij.kicula  і додав, що створення інклюзивного дитячого майданчика допоможе родинам, які виховують дітей з інвалідністю швидше соціально адаптуватися і знайомитись з навколишнім світом в ігровій формі.

Для тих, хто бажає долучитися фінансово – номер карти Приват Банку
4149629382459774
Кічула Сергій Васильович

Фото з посту С. Кічули у фейсбуку.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська