Громадський рух «Захисти Україну» йтиме на місцеві вибори спільно з Європейською Солідарністю (відео)

Громадський рух ветеранів та волонтерів Захисти Україну висловив свою підтримку політичній партії Європейська Солідарність і йтиме з нею спільною командою на місцеві вибори.

«Ми, члени громадського руху «Захисти Україну», вважаємо дуже важливим етапом подальшого розвитку країни наступні місцеві вибори, заплановані на жовтень 2020 року. Гадаємо, що в таких складних умовах національно-патріотичним силам варто не розпорошувати голоси виборців, забути про містечкові булави і об’єднатися в єдину колону”, – йдеться у зверненні громадського руху «Захисти Україну».

Активісти вважають,  що основою такого політблоку має стати партія «Європейська Солідарність», яка неодноразово демонструвала незмінність і пріоритетність проєвропейського курсу та гідну патріотичну позицію. Завдяки цій позиції Україні вдалося вирватися з московської орбіти та стати на шлях демократичного розвитку.

Тому громадський рух «Захисти Україну» оголошує, що буде йти на місцеві вибори спільною командою з «Європейською Солідарністю». Наші активісти увійдуть до виборчого списку цієї політичної сили і разом боротимуться за наше з вами європейське майбутнє.

Як повідомляла “обласТь”, ОДНА З ФРАКЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ ВИСТУПИЛА НА ЗАХИСТ УКРАЇНИ

 

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська