Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Громади Тернопільщини отримають фінансування на проєкти в сфері охорони навколишнього середовища

Громади Тернопільщини отримають фінансування в рамках Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT ,,Польща — Україна 2021-2027”. Заступник начальника обласної військової адміністрації Віктор Устенко бере участь у засіданні Моніторингового Комітету Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT ,,Польща — Україна 2021-2027” щодо відбору проєктів за пріоритетом Довкілля.
Станом на сьогодні 6 проєктів від реципієнтів Тернопільської області пройшли експертну оцінку Спільного Секретаріату Програми та запропоновані до підписання угод та фінансування в рамках проекту Interreg NEXT ,,Польща — Україна 2021-2027”.
Проєкти в Програмі PL-UA реалізовуватимуть за п’ятьма пріоритетами. Сьогодні відбувався відбір за пріоритетом довкілля (сприяння адаптації до зміни клімату, стійкість до стихійних лих; доступ до води, каналізування; захист природи, зменшення забруднення).
Наша область зможе отримати майже 5,5 млн.євро на реалізацію проєктів у вирішенні проблемнмх питань громад області в сфері охорони навколишнього середовища, зокрема в управлінні воднимими ресурсами, захисту природи та біорізноманіття. Впровадження проєктів транскордонних програм Європейського Союзу є одним з ключових елементів ефективного забезпечення соціально-економічного розвитку Тернопільської області.

Мітки: , ,

Джерело | Тернопільська ОВА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська