ГУНП отримало нові транспортні засоби завдяки Тернопільським волонтерам


Керівник Головного управління Національної поліції Тернопільщини Олександр Богомол подякував благодійникам за допомогу і запевним, що всі транспортні засоби, які отримали правоохоронці від волонтерів, сьогодні – у користуванні тих підрозділів, які несуть службу на сході України.

-Транспортні засоби – це розхідний матеріал, який виходить з ладу. Ми їх використовуємо як евакуаційні автомобілі, як автомобілі для забезпечення наших підрозділів, які воюють сьогодні на східних рубежах, – зазначив Олександр Богомол. – Я дякую вам за допомогу, це не вперше ми отримуємо її від вас. Всі передані автомобілі ми використовували в Київській Харківській, Херсонській областях. Зараз – на бахмутському напрямку, де несуть службу наші підрозділи.

Благодійники переконані, що і волонтерський рух, і захисники на передовій працюють на одну мету – Перемогу.

-Щойно нам надходить дзвінок про те, що щось потрібно, – ми одразу включаємося у роботу. Наш основний напрямок – це допомога у забезпеченні автомобілями. На потреби захисників ми передали вже 21 транспортний засіб. Ця війна стосується кожного з нас і ми маємо забезпечити тих, хто на передовій усім необхідним, – каже волонтер Ігор Красновський.

За активну громадську позицію, неоціненну допомогу правоохоронцям Олександр Богомол вручив волонтерській команді Ігоря Красновського подяки.

волонтери передали спецпризначенцям тернопільської поліції черговий транспортний засібволонтери передали спецпризначенцям тернопільської поліції черговий транспортний засібВолонтери передали спецпризначенцям тернопільської поліції черговий транспортний засіб


Мітки: , ,

Джерело | https://tp.npu.gov.ua/

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська