Інфрачервоний обігрівач для новонароджених отримає завтра Тернопільська дитяча лікарня

З 1 квітня по 30 вересня 2021 року по всіх регіонах України за підтримки Національної соціальної сервісної служби, Міністерства молоді та спорту  України, Міністерства охорони здоров’я України пройде 16 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

Цьогорічна акція проходила під гаслом «Здорові немовлята» і була присвячена збору коштів на закупівлю обладнання для неонатального центру, зокрема відділення для недоношених новонароджених дітей та відділення інтенсивної терапії новонароджених.

За кошти, які зібрані у Тернопільській області – 186 729,60 грн та доданих Фондом «Серце до серця» 6080,4 грн, закуплено сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні, зокрема:

  1. 1. Монітор пацієнта NC3 (доп. комплектація) – 1 шт. – 19 800,00 грн.
  2. Пульсоксиметр кишеньковий MD300K2 – 1 шт. – 8010,00 грн.
  3. Інфрачервоний обігрівач для новонароджених HKN-93B – 1 шт. – 165 000,00 грн.

Діагностика та лікування дітей області цим обладнанням здійснюватиметься безкоштовно.

У зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби, робота волонтерів проводилась в онлайн-режимі або у дозволених зонах та у межах карантинних обмежень.

У Тернопільській області до участі в акції залучено близько 300 волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій. Участь в акції могли взяти усі охочі. Волонтери мали спеціальні бейджі, а скриньки, до яких збирались пожертвування – захисні елементи та символіку благодійного фонду «Серце до серця». Зібрані кошти волонтери переказували на рахунок Фонду, а квитанції приносили в штаб.

Штаби акції та загони волонтерів діяли у кожному районі області.

У м. Тернополі штаб акції діяв на базі Молодіжного центру – Тернопіль (вул.Й.Сліпого, 3, каб.3).

20 кращих волонтерів акції влітку мали змогу взяти участь у сплавах річкою Дністер, які організувало управління сім’ї та молоді облдержадміністрації.

На Тернопільщині акцію проводить управління молоді, спорту та іміджевих проектів  облдержадміністрації спільно з райдержадміністраціями та представництвом Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

 

Додатково

За 16 років проведення акції в області, зібрано коштів та закуплено обладнання на суму 2 499 970,05 грн.

 

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська