Інспекторами з паркування виявлено у Тернополі п’ять фактів протиправного використання державних номерних знаків автомобіля

Від початку року інспекторами з паркування управління муніципальної інспекції під час виконання своїх функціональних обов’язків виявлено п’ять фактів протиправного використання державних номерних знаків автомобіля іншими особами.

На автомобілях- «двійниках», зокрема, вчиняли порушення у сфері паркування транспортних засобів на території міста Тернополя. По чотирьох випадках Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області уже відкрито кримінальні провадження, автомобілі вилучено на штрафмайданчик, ще по одному факту інформацію скеровано в ГУНП в Тернопільській області для вжиття заходів щодо протиправного використання транспортного засобу.

До слова, у Тернополі працюють камери відеоспостереження, які мають функцію розпізнавання номерних знаків на автомобілях, що суттєво допомагає правоохоронцям виявляти транспортні засоби, що перебувають у розшуку.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська