Із початку року на Тернопільщині зареєстровано 155 пожеж

З початку 2020 року в Тернопільській області  зареєстровано 155 пожеж, внаслідок них загинуло 7 та зазнали травмування 5 людей, – повідомили у “Фейсбуку” на сторінці Управління ДСНС України в Тернопільській області.

За статистикою, більша частина пожеж виникає внаслідок необережного поводження з вогнем. Велика їх кількість стається через порушення вимог правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання та опалювальних приладів. Нерідко загоряння виникають через необережність під час паління, зокрема, в нетверезому стані. Чимало пожеж є наслідком дитячих пустощів з вогнем. І що характерно, майже половина всіх пожеж виникає в житловому секторі.

Нерідко загоряння відбуваються у той момент, коли мешканці перебувають удома. Проте, через невмілі дії людей, саме на початковій стадії пожежі, вогонь і супутній його густий їдкий дим, швидко набирають силу і за лічені хвилини знищують накопичене роками майно, домашні речі, а люди зазнають отруєння чадним газом, сильні опіки, а іноді й гинуть.
Кожній людині важливо знати елементарні правила пожежної безпеки в побуті. Це, як ніхто краще, розуміють працівники пожежно-рятувальної служби, які через специфіку своєї роботи беруть безпосередню участь у ліквідації наслідків, які виникають внаслідок порушення вимог цих правил.

Задля профілактики пожеж та мінімізації їх наслідків, 28 лютого, фахівці Чортківського районного відділу У ДСНС України у Тернопільської області спільно з представниками Національної поліції, місцевого самоврядування, служби газу та соціальної служби та провели відпрацювання житлового сектору в м. Чортків.

Фото зі сторінки Управління ДСНС України в Тернопільській області у фейсбуку.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська