Камери автофіксації порушень ПДР незабаром запрацюють у Тернополі

Камери автофіксації порушень ПДР незабаром запрацюють на вулицях Тернополя.

Зі слів директора КП “Тернопіль Інтеравіа” Святослава Журовського, наразі їх буде чотири: на просп. Злуки, 45 (в напрямку вул. Збаразької), на Злуки поблизу вул. Чубинського (в напрямку вул. Купчинського), на вул. Будного та на перехресті вул. Протасевича і Лесі Українки.

Місця, де встановлювати камери, визначала спеціальна комісія. Обирали з-поміж тих, де стається найбільше ДТП через перевищення швидкості.

“Загалом у Тернополі проаналізовано і визначено вісім таких місць концентрації ДТП, тож в майбутньому плануємо встановити додаткові камери автофіксації. За допомогою камер в автоматичному режимі фіксуватиметься перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів, робитиметься фотофіксація та розпізнавання державних номерних знаків, виноситиметься постанова про притягнення до відповідальності, яка відправлятиметься порушникові поштою протягом 3-х днів з дати винесення”, – розповідає  Святослав Журовський.

Нагадуємо водіям, що в населених пунктах не можна їхати більше 50-ти кілометрів на годину. Розмір штрафу за перевищення швидкості від 20 до 50 км/год становить 340 грн, більше 50 км/год – 1,7 тис. грн.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська