Карантин вихідного дня: які обмеження будуть діяти на Тернопільщині

В Тернопільській області продовжують хворіти на COVID-19 4178 осіб.  3431 особа –  на амбулаторному спостереженні.  Про це повідомила начальниця управління охорони здоров`я ОДА Ольга Ярмоленко під час засідання обласної комісії ТЕБ НС.

«В закладах охорони здоров’я на стаціонарному лікуванні перебуває 747 осіб. З них: 553 з коронавірусом. 194 особи – на кисневій масці, 99 на кисневому концентраторі. До апарату штучної вентиляції підключено  20 осіб.  194 особи – з підозрою. За останню добу поступило 36 осіб з коронавірусною інфекцією, зареєтровано 53 підозри», – зазначила Ольга Ярмоленко.

На Тернопільщині за попередню добу підтверджено 211 випадків зараження вірусом COVID-19. Зареєстровано 2 летальних випадки: чоловік 78 р. Монастириський район с. Коропець, чоловік 89 р. Тернопільський район с. Гаї-Шевченківські.

Члени комісії підтримали рішення Уряду щодо запровадження карантину вихідного дня в Тернопільській області.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш наголосив, що дуже важливо зменшити кількість контактів між людьми. Тому рішення про посилення  обмежень на вихідні дуже потрібні.

Згідно з рішенням комісії, у  період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 хвилин понеділка на території області з 14 листопада 2020 року заборонено:
• приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо) – можлива лише торгівля на виніс;
• приймання відвідувачів у ТРЦ та інших закладах розважальної діяльності;
• робота магазинів, окрім продуктових (щонайменше 60% закладу має бути присвячено торгівлі продуктами, пальним, ліками, виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами);
• робота закладів культури, які проводять культурно-масові заходи (концерти, фестивалі, театральні заходи, кінопокази тощо);
• діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.

Обмеження діятимуть на вихідні до 30 листопада. Також комісія ТЕБ НС рекомендувала місцевим комісія заборонити діяльність ринків у вихідні дні.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська