Кіборг Віталій Зварич: Політика команди Зеленського легковажна і з тяжкими наслідками

Зеленському за рік роботи вдалося продемонструвати людям, що треба бути відповідальними. Що безвідповідальний вибір несе дуже тяжкі наслідки. Обрати людину, яка нічого не розуміє і не знається на державному управлінні – це був великий ризик. І тепер ми це бачимо і відчуваємо.

Перш за все, найвідчутнішими і найпомітнішими ці зміни є на фронті та в обороні нашої країни, вважає керівник Заліщицької районної організації партії «Європейська солідарність», кіборг Віталій Зварич.

«Війна не зупинена, на фронті тривають обстріли, через які гинуть українські захисники. Армія виявилась не забезпечена харчуванням, через що мусила втрутитись Верховна Рада. Бракує засобів захисту. Мирний процес на паузі – поступки Путіну не вирішили проблеми, лише посилили реванш проросійських сил», – акцентує Віталій Зварич і наводить сумну статистику: «За даними штабу ООС лише у березні 2020 року бойовики обстріляли українські позиції 294 рази, що на 80 більше, ніж рік тому. Загалом, від початку року російські найманці накривали українські позиції понад 800 разів. Торік за цей період наступів ворога було набагато менше, як і загиблих…».

Віталій Зварич підкреслює, що однією з основних обіцянок Зеленського у передвиборчій кампанії було завершити війну. Чому йому це не вдається? Бо він не знає і не розуміє, що насправді відбувається на Сході України. «Для того, щоб завершити війну не достатньо просто припинити стріляти», – каже Віталій Зварич.

За його словами, політика команди Зеленського легковажна і з тяжкими наслідками. Погіршує ситуацію ще й згортання реформи Збройних сил України.

«Якщо протягом 2015-2019 років були спрямовані значні ресурси на відновлення та модернізацію армії, наближення її до стандартів НАТО. То що ми маємо сьогодні? Заморожено будівництво складів боєприпасів, гуртожитків та житла для військових, проблеми із забезпеченням армії комплектуючими та амуніцією і досі не затверджене державне оборонне замовлення на 2020 рік. Це неприпустимо в країні, де вже шостий рік триває війна», – зауважує Віталій Зварич.

«Для тих, хто проголосував за Зеленського, – каже він, – цей рік став роком втрачених надій і розчарування, що поступово переходить в зневіру. Утім, ми, українці, вже не раз доводили, що вміємо об’єднуватися і відстоювати свою країну, і в тому єднанні нам не страшний жоден ворог. Якщо влада не буде брати це до уваги, то її річниця буде першою і останньою!».


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська