Колишній тренер ФК “Олімпіка” буде тренувати Тернопільську “Ниву”

Стало відомо, що тернопільський футбольний клуб очолив Ігор Климовський. Новим наставником жовто-зелених став 49-річний Ігор Климовський. Про це написала на Facebook сторінці ФК “Нива“.

Ігор Петрович народився на Донеччині. Як футболіст відомий за виступами у донецькому “Металурзі”, “Машинобудівнику”, хмельницькому “Поділлі” та інших клубів.

Тренерську кар’єру розпочав у 2002 році у структурі донецького “Олімпіка”, де й працював до лютого цього року. Ігор Климовський тренував юнацькі та молодіжні команди донеччан, а також тричі очолював основну команду.

Помічником головного тренера Ігоря Климовського у “Ниві” буде Руслан Геннадійович Уманець, який працював пліч-о-пліч із ним у “Олімпіку”.

Сьогодні керівництво клубу представило команді новий тренерський штаб. У зв’язку зі станом здоров’я Ігор Климовський приєднається до “Ниви” згодом, а поки вестиме усю підготовку на відстані. Безпосередньо проводити тренерський процес наразі буде Руслан Уманець, який уже провів перше заняття на клубній базі.

Натомість, 12 квітня, за спільною згодою сторін припинено співпрацю із головним тренером “Ниви” Ігорем Біланом.

Ігор Ігорович роботу у клубі розпочав взимку 2019-го року, працювавши тренером воротарів у штабі Василя Малика. У жовтні минулого року Ігоря Білана призначили виконуючим обов’язки головного тренера, а наприкінці листопада — головним тренером.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська