Команда Тернопільської області здобула третє місце на Кубку України з універсального бою в Чернівцях

Кубок України з універсального бою серед дорослих в розділах «Лайт» та «Класика» завершився у Чернівцях. Змагання з 8 до 11 вересня 2021 року тривали у фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія». Тернопільську область на турнірі представляло 11 бійців, з них двоє прикордонників, двоє нацгвардійців, семеро цивільних – представники ФСТ «Динамо». В результаті у командному заліку наші спортсмени вибороли третє місце. Перше місце у команди господарів турніру – Чернівецької області, а на другому були хмельничани.
Щодо особистих результатів, то у розділі «лайт», серед жінок у ваговій категорії 52 кг перемогу здобула Богдана Малищик, а срібною призеркою стала Любов Дереш.
Серед чоловіків тернополяни посіли такі місця:
Вагова категорія 95+ кг: 1 місце – Патиковський Дмитро
Вагова категорія 95 кг: 2 місце – Чайківський Володимир
Вагова категорія 90 кг: 3 місце – Костюк Анатолій
Вагова категорія 85 кг: 3 місце – Пелих Дмитро
Вагова категорія 80 кг: 3 місце – Пелих Денис
У розділі «класика», виступаючи у своїх вагових категоріях, «золото» завоювала Дереш Любов, срібні медалі здобули Малищик Богдана, Патиковський Дмитро, Пелих Дмитро, Чайківський Володимир, а «бронзу» виборов Костюк Анатолій.
Тренери команди Патиковський Дмитро та Віктор Шандригось.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська