Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Командиру 105-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ присвоїли чергове військове звання

Згідно з наказом Головнокомандувача Збройних Сил України, командиру 105-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ підполковнику Євгену Фоменко  присвоїли чергове військове звання – «Полковник».

Євген Фоменко очолює 105 окрему бригаду Сил ТрО ЗСУ з 10 січня цього року. До цього він проходив службу на посаді командира батальйону кадру ТрО на Тернопільщині. З 2014 року виконував завдання в зоні проведення АТО, де пройшов шлях від командира взводу до командира зенітно-ракетного дивізіону.

Вітаємо командира бригади та зичимо нових успіхів заради спільної перемоги!

Нагадуємо, що в Україні затвердили зразок контракту добровольця територіальної оборони. Ознайомитись з умовами контракту добровольця територіальної оборони можна за посиланням:  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0307-22…

Для того, щоб вступити до бригади сил ТрО, необхідно прийти до Центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

З собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, військово-обліковий документ.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська