Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Консультації та психологічну підтримку зможуть отримати родичі військовополонених із західних областей України

У Львові працює Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Відтепер мешканцям західних областей України, зокрема родинам військовослужбовців, буде зручніше отримувати консультації, юридичну та психологічну допомогу ближче до місця.
Працівники центру допоможуть рідним та близьким оборонців України, які потрапили в полон або зникли безвісти за особливих обставин: отримати інформацію щодо юридичних та процедурних питань, пов’язаних з перебуванням воїна у полоні; Консультації щодо державних соціальних зобов’язань, гарантованих у випадку потрапляння в полон; Психологічну підтримку тощо.
Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь за допомогою у Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, який розташований у м. Львів, вул. Коперника, 17.
Телефони гарячої лінії:
(0 800) 300-541,
для дзвінків з-за кордону:
+38 (032) 229-57-54
(лінія працює у робочі дні з 10.00 до 16.00)

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська