Копичинецька міська рада відкрила меморіальні дошки полеглим Героям

23 травня у селі Котівка відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок полеглим Героям, випускникам школи Андрію Чигурі та Володимиру Нестеровичу.

Про це повідомили у Копичинецькій міській раді.

Андрій Чигура народився 23 вересня 1999 року в селі Теклівка та лише розпочинав свій життєвий шлях. Під час військової служби він ніколи не шукав легких шляхів, завжди беручи на себе всю відповідальність у будь-яких обставинах.

Андрій разом з побратимами боронив землю у найважчих населених пунктах, таких як Авдіївка, Соледар та Роботине. Загинув Герой 21 серпня 2023 року на Запоріжжі, поблизу села Роботине.

Володимир Нестерович також народився в Теклівці, у 1985 році. З 30 січня 23-го військовий вважався зниклим безвісти. Згодом підтвердилась загибель захисника. Свій останній бій він прийняв 14 листопада 2023 року поблизу Кліщіївки на Донеччині. У мерії кажуть, що чоловік був щирим, порядним, добрим, чуйним та справжнім, вірним товаришем і побратимом.

“Андрій Чигура та Володимир Нестерович були справжніми Воїнами, які боролися за віру в краще майбутнє для нас із вами. Меморіальні дошки, встановлені на їх честь, символізують вічну пам’ять про їхні подвиги та слугуватимуть постійним нагадуванням про те, за що вони боролися. Висловлюємо щирі співчуття та вклоняємося рідним і близьким Героїв”, – зазначили у міській раді.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська