Козівська громада зацікавлена у відновленні роботи цукрового заводу

У Козівській громаді відбулася робоча зустріч з питань відновлення роботи Козівського цукрового заводу.

Участь у засіданні круглого столу взяли селищний голова Сергій Добалюк, народний депутат Іван Чайківський, генеральний директор «Радехів цукор» Віталій Сікорський, представники аграрних господарств Козівської громади.

«Запуск цукрового заводу забезпечить потужний поштовх економіці регіону, і Козівської громади зокрема, та забезпечить роботою близько 150 осіб», – кажуть в муніципалітеті.

Кожна із сторін визначила свої пріоритети, очікувані результати від можливої співпраці.

Так, для повноцінної роботи заводу у сезон аграрні господарства потенційно мали б забезпечити близько 3-4 тисяч га посіву буряка. Про це сказав генеральний директор «Радехів цукор» Віталій Сікорський.

Разом з тим, аграрії поділилися проблемними аспектами своєї роботи з буряковою культурою. Зокрема, збір та транспортування польовими дорогами в осінній період, можливі коливання ціни на збут.

«Козівська громада зацікавлена в тому, аби компромісу між аграріями та представництвом заводу будо досягнуто, і ми змогли забезпечити людям роботу, пожвавити економіку, наповнити бюджет. Це наш пріоритет сьогодні», – відзначив селищний голова Сергій Добалюк.

Остаточне рішення щодо функціонування цукрового заводу в Козові буде сформоване восени цього року.


Джерело | Козівська ОТГ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська