Кращий нападник тернопільської “Ниви” прокоментував свій перехід у житомирський клуб

Нападник тернопільської “Ниви” Сергій Кисленко переходить у житомирську команду.

10 січня 23-річний футболіст підписав контракт із “Поліссям” терміном на 3 роки, пише сайт “Тернополяни”

Як розповідали “Тернополяни”, за даними FootBoom, клуб продав кращого бомбардира за 100 тисяч доларів.

Кисленко підтвердив, що отримав хорошу пропозицію від іншого клубу. Гравець наголосив, що контракт із “Нивою” у нього завершився ще влітку.

“Хочу звернутися до усіх уболівальників “Ниви”, які протягом цих трьох сезонів підтримували мене та усю нашу команду. Мені сумно залишати Тернопіль, адже я дійсно дуже звик до цього міста. У “Ниві” зібрався надзвичайно хороший колектив і мені буде не вистачати кожного з вас. Проте таке футбольне життя і для мене наступає його новий етап.

З “Нивою” у мене влітку завершувався контракт. З керівництвом клубу ми уклали джентльменську угоду. Я погодився продовжити контракт ще на рік, а керівники погодились мене відпустити у разі хорошої пропозиції від іншого клубу. Так і сталось, і від вчорашнього дня я уже є гравцем “Полісся”.

Ще раз хотів би подякувати усій нашій команді та уболівальникам! Сподіваюсь, одного дня ми ще обов’язково зустрінемось! А “Ниві” бажаю всього найкращого та нових перемог!”, – сказав Сергій Кисленко.

Клуб також подякував футболісту за співпрацю.

Нагадаємо, що Сергій Кисленко виступав у “Ниві” з 2019-го року. За цей час у всіх турнірах спортсмен провів 66 матчів у яких забив 24 голи. У новітній історії клубу він став найкращим бомбардиром.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська