Лікарні Тернопільщини перевантажені важкими хворими на коронавірус

Протягом останніх днів спостерігається стрімкий ріст захворюваності. За вчорашній день 184 нових випадки.

В області понад 60 осіб у важкому стані. Вони підключені до апаратів ШВЛ або знаходяться на кисневому концентраті. Обласний фізіопульмонологічний центр, який  готували для надання допомоги важким хворим, – переповнений.

Вчора ще дві лікарні включено до переліку закладів, які надають допомогу хворим на COVID-19. Це Збараська і Шумська районні лікарні.
Ще шість готуються до відкриття у Зборівському, Підгаєцькому, Теребовлянському, Борщівському та Тернопільському районах.

Заповненість ліжок хворими на коронаврус за останніх п’ять днів зросла з 34 до 51,2%.

Вчора відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де переглянули епідзонування населених пунктів.

З 00.00 годин 00.00 хвилин  24 серпня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. До помаранчевої зони епіднебезпеки віднесено міста Тернопіль, Чортків, Бережани, Тернопільський та Бережанський район.

До жовтого рівня епіднебезпеки – Бучацький, Гусятинський, Заліщицький, Збаразький, Козівський, Лановецький, Підволочиський, Теребовлянський та Чортківський райони.

 Наближаються вихідні. Я прошу: не відвідуйте місць великого скупчення людей. Залишайтеся вдома! Пам’ятайте: ваше свідоме ставлення до свого здоров’я – це перша лінія оборони проти вірусу та епідемії. Всі ми можемо захистити своїх родичів та друзів від цієї небезпеки!», – наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

 

 

 

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська