Лікарня на Тернопільщині отримала два апарати ШВЛ (фото)

 Козівська районна лікарня, що на Тернноопільщині отримала два апарати ШВЛ. 

2 апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) передали Козівській центральній районній лікарні 28 квітня.

«Ми привезли два апарати штучної вентиляції легень, які нам передали представники благодійної організації з Данії “Bevar Ukraine”. Також ми передали засоби індивідуального захисту (захисні костюми, маски распіраторного типу). Оскільки ця лікарня перепрофільована під тимчасовий госпіталь для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, то вирішили передати сюди 2 апарати штучної вентиляції легень, які надійшли в область», – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Як розповів головний лікар районної лікарні Богдан Маркевич, у Козівському району зареєстровано 23 особи хворих на коронавірусну інфекцію, з них – 5 медпрацівників.

«Станом на 28 квітня у Козівській центральній районній лікарні перебуває 4 дорослих з коронавірусом, з них 1 – на апараті ШВЛ (стан важкий), у 3 – стан середньої важкості. Раніше ми мали 2 апарати ШВЛ, в операційній та реанімації. Тому нові апарати дуже потрібні. За них ми щиро вдячні керівництву області і волонтерам», – розповів Богдан Григорович.

 


Мітки: , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська