Лікарня на Тернопільщині отримала комп’ютерний томограф вартістю 18,4 млн гривень

Чортківська центральна міська лікарня отримала нове обладнання, яке придбали за державні кошти.

Зокрема у медичний заклад доставили комп’ютерний томограф SOMATOM Mgo Топ (64 зрізи) від виробника SIMEVS. Його вартість становить 18 400 000 гривень, розповіли у Чортківській районній державній адміністрації.

«У цьому році вже отримано систему ультразвукової діагностики E-CUBE17 у комплекті з датчиками вартістю 1 850 000 грн. За допомогою цього новітнього приладу можна пришвидшити діагностику захворювань, зробити її  якіснішою і доступною. Безболісний і безпечний процес досліджень рекомендований навіть дітям, – зазначив головний лікар Чортківської центральної міської лікарні Роман Чортківський. – Очікуємо отримати ангіограф, який використовується для надання хірургічної медичної допомоги пацієнтам із серцево-судинною та цереброваскулярною патологією та відеокомплексу для ендоваскулярного обладнання».

Додамо, що Чортківська центральна міська лікарня увійшла в перелік опорних закладів охорони здоров’я у Тернопільському госпітальному окрузі.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська