Лісівники Тернопільщини підбили підсумки роботи за минулий рік

У Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося засідання колегія по підсумках господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за 2019 рік.

“Обсяг реалізованої продукції без ПДВ у всіх лісогосподарських підприємствах управління за 2019 рік становить 243,5 млн грн, спостерігається спад до відповідного періоду минулого року на 2 % або менше на 4,7 млн грн. Основною причиною спаду обсягу реалізації є зменшення  ринкової  ціни та попиту на лісопродукцію, особливо дрова паливні”, – повідомили у прес-службі ТОУЛМГ.

На ведення лісового господарства використано за  2019рік – 228,5 млн грн. в т. ч. на збереження природно-заповідного фонду використано бюджетних коштів –10,4 млн грн.

Всі підприємства прибуткові. Загальний прибуток за звітний період становить 1743 тис грн.

Чисельність штатних працівників зменшилась на 10 % у порівнянні до  відповідного періоду минулого року і становить 930 осіб.

Фото з сайту ТОУЛМГ


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська