Лісівники Тернопільщини відзначають сьогодні своє професійне свято

Сьогодні, в третю неділю вересня, своє професійне свято – День працівника лісу відзначають лісівники Тернопільщини.

«Від усієї душі щиро вітаю всіх працівників лісового господарства та ветеранів галузі з професійним святом! Нехай кожен день буде наповнений життєвою мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди», – привітав колег керівник обласного управління лісового та мисливського господарства Олег Яремко.

Напередодні, разом із представники трудових колективів лісових підприємств області, він взяв участь у прощі до Зарваницького Марійського духовного центру.

Через карантинні заходи присутність паломників була обмеженою, та всі охочі могли долучитись до молитви завдяки трансляції.

У малій базиліці Зарваницької Богородиці відбулася Архиєрейська Свята Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк.

У своєму пастирському слові митрополит Василій наголосив, що «здійснюючи прощу до святого місця, ми проголошуємо нашу віру в Господа, виявляємо посвяту заступництву нашої Небесної Неньки.  Паломництво допомагає нам впевнитися у тому, що ми не самотні, бо Христос є вірний у своїй обітниці, перебуває з нами аж до кінця світу».

Після Богослужіння архиєпископ привітав лісників з професійним святом та висловив щиру подяку, за їхню нелегку працю, якою вони розбудовують Україну.

Кращим спеціалістам лісової галузі в нашій області вручили грамоти й пам’ятні подарунки.

 

о.р.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська