Мерія Бучача оголосила конкурс на керівну посаду

Бучацька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника земельного відділу Бучацької міської ради.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади: наявність громадянства України, повна вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів, земельного законодавства.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається працівником відповідальним за кадрову роботу.

Для довідок та подання документів для участі в конкурсі за заміщення вакантної посади звертатися в Бучацьку міську раду, за адресою: майдан Волі, 1, м.Бучач Тернопільської обл., 48400, тел. 2-16-79.


Джерело | Бучацька міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська