Мерія Чорткова оголосила конкурс на вакантну посаду

Управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради оголосило конкурс на заміщення посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Конкурс відбудеться 20 листопада 2020 року о 10-й год. за адресою: Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Т.Шевченка, 21.

На посаду директора призначається особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, організаторські здібності, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. Строк найму – два роки.

Претендентам необхідно подати (особисто або поштою) наступні документи: копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається автобіографія та/або резюме у довільній формі; копію трудової книжки; копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються до 17.00 год. 19 листопада 2020 р. за адресою: 48501, м. Чортків, вул. Т.Шевченка, 21. Тел.(03552) 2-12-77; e-mail: yomschmr@chortkivmr.gov.ua

За додатковою інформацією звертатися в управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради (м. Чортків, вул. Т.Шевченка 21, 2 поверх, каб. 20-22, тел. (03552) 2-12-77.

 

о.р.


Джерело | Чортківська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська