Мерія Чорткова запроваджує чергове нововведення

Чортківська міська рада переходить на систему електронного документообігу. Про це повідомили у пресслужбі мерії.

«Зараз бути онлайн – це необхідність, особливо коли це стосується якості роботи органів місцевого самоврядування та комунікації людей із владою. Саме тому фраза «напишіть заяву» повинна поступово назавжди зникнути із вжитку. Задля цього Чортківська міська рада активно зайнялась впровадженням системи електронного документообігу»,- кажутьу  пресслужбі.

Тепер,  задля вирішення ряду питань чи написання заяв не потрібно безпосередньо йти до будівлі міської ради – те саме можна зробити дистанційно.

Для прикладу, будь-яке звернення, котре стосується вирішення соціально-побутових, житлово-комунальних чи інших запитань, можна залишити за посиланням – https://www.chortkivmr.gov.ua/elektronna-pryjmalnya/. У відповідь, в передбачений законодавством термін, ви отримаєте відповідь у вигляді електронного листа.

Електронний документообіг має ряд суттєвих переваг – скорочення термінів виготовлення документів, зменшення помилок через можливість візуального контролю, зрештою – це велика економія паперу. Поняття «документ» не зникає, але змінюються форми і методи його складання і використання у процесах управління.

«Система електронного документообігу – це можливість для Чортківської міської ради перейти на нову, більш якісну форму внутрішньої роботи. Забезпечити, насамперед, прозорість та оперативність у роботі з документами. Система також цікава тим, що в ній є модуль організації нарад, модуль проектної роботи працівників міської ради тощо. Звичайно ж, нам потрібен тестовий період для переходу з однієї системи на іншу», – розповів міський голова Чорткова Володимир Шматько.

Також великим плюсом електронного документообігу є можливість відстежувати всі дії працівників міської ради з електронним документом: ким і коли він створений, підписаний, кому відправлений, які зміни вносилися в процесі. Тож більше немає випадків втрати документів – все зберігається в кабінеті користувача в сервісі.


Джерело | Чортківська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська