Мерія Шумська проведе громадські обговорення подальшої долі однієї зі шкіл

Шумська міська рада проведе громадське обговорення щодо закриття Потуторівської загальноосвітньої школи І ступеня.

«Основна проблема села Потуторів – різке зниження народжуваності у 2017-2021 роках. Аналіз перспективної мережі на 5 років свідчить про те, що кількість учнів у 2022-2026 роках зменшиться на 80%. Вартість утримання одного учня Потуторівської ЗОШ І ст. у 2021 році становить 42944 грн на рік. При наявності мізерної кількості школярів (4-5 учнів) витрати на фінансування зростуть в двічі», – кажуть в мерії.

У разі прийняття рішення про закриття навчального закладу, школярі будуть забезпечені безкоштовним підвезенням до Биковецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», педагогічні працівники – працевлаштовані.

До громадського обговорення щодо реорганізації вищезазначених закладів освіти запрошують долучитися жителів Шумської територіальної громади у терміни з 06 серпня до 22 серпня 2021 року.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі із зазначенням особи та контактної інформації заявника за адресою: 47101, вул. Українська, 59, м. Шумськ, (управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради).

Також публічне громадське обговорення передбачатиме проведення на базі Потуторівської ЗОШ І ст. громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю і колективом.

 


Джерело | Шумська ОТГ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська